ZAJĘCIA DLA UNIWERSYTETU III WIEKU I DLA DOROSŁYCH

Poniedziałek:

  • 17:00 – 20:00 Warsztaty fotograficzne (grupa 1) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 17:15 – 18:15 Gimnastyka słowiańska (grupa 1) – sala lustrzana, Centrum Kultury w Mielnie

Wtorek:

  • 10:00 – 14:15 Warsztaty komputerowe (grupa 2) – Muzeum Skarbnica w Chłopach
  • 14:45 – 19:00 Warsztaty komputerowe (grupa 1) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 16:30 – 18:00 Sekcja form użytkowych w Chłopach (grupa 1) – Muzeum Skarbnica w Chłopach

Środa:

  • 10:00 – 11:00 Gimnastyka (grupa 1) – sala lustrzana, Centrum Kultury w Mielnie
  • 11:00 – 12:00 Gimnastyka (grupa 2) – sala lustrzana, Centrum Kultury w Mielnie

  • 12:00 – 13:30 Zajęcia kulinarne (grupa 1) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie (27.10 ODWOŁANE)
  • 13:45 – 15:15 Zajęcia kulinarne (grupa 2) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie (27.10 ODWOŁANE)
  • 16:30 – 18:00 Sekcja form użytkowych (grupa 1) – pracownia, Centrum Kultury w Mielnie
  • 17:15 – 18:15 Gimnastyka słowiańska (grupa 1) – sala lustrzana, Centrum Kultury w Mielnie
  • 18:30 – 20:00 Marketing turystyczny (grupa 1) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie (zajęcia co dwa tygodnie zaczynając od 27.10)

Czwartek:

  • 9:00 – 13:15 Warsztaty komputerowe (grupa 2) – Muzeum Skarbnica w Chłopach
  • 11:00 – 12:00 Warsztaty taneczne (grupa 1) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 12:00 – 13:00 Warsztaty taneczne (grupa 2) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 13:45 – 18:00 Warsztaty komputerowe (grupa 1) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 16:00 – 18:00 Survival dla rodzin (grupa 1) – Centrum Kultury w Mielnie (zajęcia raz w miesiącu zaczynając od 04.11)

Piątek:

  • 10:00 – 11:30 Angielski (grupa 1) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 13:00 – 14:30 Język niemiecki (grupa 1) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 10:00 – 11:30 Zajęcia kulinarne (grupa 3) – Muzeum Skarbnica w Chłopach (od 29.10)
  • 16:10 – 18:00 Malarstwo i rysunek (grupa 1) – sala lustrzana, Centrum Kultury w Mielnie
  • 18:10 – 20:00 Malarstwo i rysunek (grupa 2) – sala lustrzana, Centrum Kultury w Mielnie

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻ

Poniedziałek:

  • 15:00 – 16:30 Robimy teatr (grupa 1) – sala lustrzana, Centrum Kultury w Mielnie
  • 15:30 – 16:15 Rytmika z Nutką (grupa 1) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 17:00 – 19:00 Szachy (grupa 1) – sala lustrzana/pracownia, Centrum Kultury w Mielnie (od 25.10)
  • 15:30 – 17:30 Zajęcia sensoryczne (grupa 1) – pracownia, Centrum Kultury w Mielnie (ZAJĘCIA W DRUGI I TRZECI PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA)
  • 17:30– 19:30 Zajęcia sensoryczne (grupa 2) – pracownia, Centrum Kultury w Mielnie (ZAJĘCIA W DRUGI I TRZECI PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA)

Wtorek:

  • 16:15 – 17:15 Warsztaty taneczne (grupa 1) – sala lustrzana, Centrum Kultury w Mielnie
  • 17:15 – 18:15 Warsztaty taneczne (grupa 2) – sala lustrzana, Centrum Kultury w Mielnie
  • 16:00 – 17:30 Robotyka i kodowanie (grupa 1) – MOPS Mielno, ul. 6go Marca 35 (ZAJĘCIA CO DWA TYGODNIE)
  • 15:00 – 15:45 Angielski (grupa 1) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 16:00 – 16:45 Angielski (grupa 2) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 17:00 – 17:45 Angielski (grupa 3) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 18:00 – 18:45 Angielski (grupa 4) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie

Środa:

  • 16:00 – 18:30 Robotyka i kodowanie (grupa 2) – MOPS Mielno, ul. 6go Marca 35 (ZAJĘCIA CO DWA TYGODNIE)
  • 16:00 – 17:30 Zajęcia kulinarne – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie (grupy 1 i 2 mają zajęcia co dwa tygodnie; grupa 1 zaczyna 20.10, grupa 2 zaczyna 27.10)

Czwartek:

  • 16:00 – 17:45 Sekcja form użytkowych (grupa 1) – pracownia, Centrum Kultury w Mielnie
  • 18:00 – 20:00 Sekcja form użytkowych (grupa 2) – pracownia, Centrum Kultury w Mielnie
  • 16:00 – 18:00 Survival dla rodzin (grupa 1) – Centrum Kultury w Mielnie (zajęcia raz w miesiącu zaczynając od 04.11)

Piątek:

  • 15:00 – 15:45 Angielski (grupa 1) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 16:00 – 16:45 Angielski (grupa 2) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 17:00 – 17:45 Angielski (grupa 3) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 18:00 – 18:45 Angielski (grupa 4) – sala konferencyjna, Centrum Kultury w Mielnie
  • 16:30 – 17:30 Zespół wokalny (grupa 1) – sala muzyczna, Centrum Kultury w Mielnie

O zapisach na kolejne zajęcia będziemy informować na bieżąco!