Morsy, Robimy wszystko, aby tegoroczny Zlot Morsów się odbył! Szukaliśmy najlepszego rozwiązania, a do rozmów zaprosiliśmy władze Gminy, służby odpowiedzialne za reżim sanitarny, lekarzy, naukowców oraz rządowych ekspertów. Na chwilę obecną na pewno możemy potwierdzić, że

NIE odwołujemy Zlotu. Zmieniamy jego termin, a nową datę podamy po 10 lutego.

NOWY TERMIN ZLOTU

Mamy olbrzymie wsparcie – nie tylko od Was, ale również ze strony naszych partnerów i współpracowników. Mimo że ze względu na przedłużony w Polsce lockdown do 14 lutego Centrum Kultury jest zamknięte, nie poddajemy się i działamy!Największą przeszkodą w organizacji imprezy jest dla nas w tej chwili zamknięcie hoteli, ponieważ większość z Was przyjeżdża do Mielna z daleka. Zależy nam na wskazaniu realnej daty, abyśmy nie musieli ponownie zmieniać terminu wydarzenia. Stąd też czekamy jeszcze z ogłoszeniem nowej daty. Podamy ją w połowie lutego. Do tego czasu możecie zdecydować, czy spotkacie się z nami w innym terminie czy rezygnujecie z udziału.

ZWROTY

Wiemy, że część z Was nie będzie mogła czekać na nowy termin. Aby usprawnić dokonywanie zwrotów, prosimy o przesłanie e-maila na adres zwroty@zlotmorsow.mielno.pl:

W tytule e-maila wpiszcie NUMER ZAMÓWIENIA. Numer zamówienia to numer, który znajdziecie w zakładce TWOJE ZAMÓWIENIA po zalogowaniu się do panelu rejestracyjnego (rejestracja.zlotmorsow.mielno.pl). Numer zamówienia ma postać MZM/XXX/MIESIĄC/ROK.

W treści e-maila prosimy podać informacje, czy zwrot dotyczy całości zamówienia czy tylko jego części. Jeśli tylko części, prosimy o podanie imion i nazwisk osób, które REZYGNUJĄ Z UDZIAŁU W ZLOCIE.

Zwrot zostanie dokonany w ciągu 14 dni na numer konta, z którego dokonano płatności. Nie mamy możliwości dokonania zwrotu na inny numer konta. Pamiętajcie również, by na podany wyżej adres przesyłać tylko i wyłącznie wiadomości w sprawie zwrotów. Zwroty nie będą przyjmowane telefonicznie, ani na Facebooku.

GADŻETY

Wszystkie gadżety zostaną wysłane kurierem. Nie ma możliwości odbioru osobistego w Mielnie. Centrum Kultury w Mielnie, organizator Zlotu jest samorządową instytucją kultury i zgodnie z nowym rozporządzeniem nie może otworzyć się do 14 lutego włącznie. Wysyłka gadżetów rozpocznie się 5, a zakończy 9 lutego. Pakiety zostaną dostarczone dzień po ich nadaniu. Koszty wysyłki już zamówionych paczek z odbiorem osobistym pokryje organizator.

MINI ZLOTY

Mini Zloty, o których informowaliśmy Was w ramach nowej formuły Zlotu Morsów, również czekają zmiany. Podobnie jednak jak w przypadku wydarzenia w Mielnie, mamy na myśli wyłącznie zmianę terminu. Według aktualnych obostrzeń spotkać się może maksymalnie 5 osób. Odstęp między takimi grupami musi wynosić min. 100 metrów, dlatego nie ma możliwości, aby legalnie zorganizować Mini Zloty. Wiemy jednak, jak wiele pracy włożyliście w ich planowanie. Dziękujemy Wam za zaangażowanie i wkrótce będziemy się z Wami kontaktować. Mamy nadzieję, że równie chętnie dołączycie do realizacji Zlotu w nowym terminie.

_______________________________________

Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia niebawem! Oby jak najszybciej!