Centrum Kultury w Mielnie zaprasza lokalnych artystów do zaprezentowania swojej twórczości podczas Mieleńskiego Lata Artystycznego 2020. Wspólnie stwórzmy imprezy, które zintegrują lokalne środowisko artystyczne i pomóżmy uchwycić piękno naszego regionu.

Jak co roku, podczas wakacji Mielno zmienia się w wyjątkowe miasto twórczych poszukiwań. Prezentowane są cieszące oko i duszę twórczości nietuzinkowych artystów. I w tym roku na deptaku w Mielnie przy ul. Kościuszki, miejscu najczęściej odwiedzanym przez turystów, chcemy zaprezentować szerokie spektrum działań artystycznych oraz twórców reprezentujących różne pokolenia, gatunki muzyki, tańca i innych dziedzin artystycznych. Czekamy na zgłoszenia wszystkich artystów i artystek, grup artystycznych i zespołów mieszkających i tworzących w naszym regionie.

Aby wziąć udział w wydarzeniach podczas Mieleńskiego Lata Artystycznego 2020 można zgłosić się wysyłając ofertę, video swojej twórczości wraz kartą zgłoszenia na adres Centrum Kultury w Mielnie: kontakt@ckm.mielno.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20.05.2020 r. Wszystkie pytania dotyczące zgłoszeń kierujcie pod nr tel. 94 3156071 / 793150285.