Gmina Mielno zaprasza do świętowania #DniaFlagi poprzez udział w wyjątkowej akcji skierowanej do wszystkich bez względu na miejsce zamieszkania, wiek czy poglądy polityczne. 

Wystarczy, że zaprezentujesz polską flagę  w wybrany przez siebie sposób i podzielisz się z nami owocami swojej twórczości. Rok temu stworzyliśmy klip, na którym uczniowie z naszej Gminy stworzyli ogromną flagę, a w tym roku razem z całą Polską #ŚwiętujemyWDomach. Dla najkreatywniejszych szykujemy niespodzianki i nagrody prosto znad morza! 

 Jaką forma prezentacji flagi jest dozwolona?

Każda! Liczymy na Twoją kreatywność – może to być fotografia wywieszonej przez Ciebie flagi, rysunek, ilustracja komputerowa, klip wideo z recytowanym przez Ciebie wierszem lub zdjęcie wypieku w kolorach biało-czerwonych. Obserwuj nasze wydarzenie oraz profile społecznościowe, gdzie codziennie będziemy wrzucać ciekawe inspiracje.

 Kto może wziąć udział w konkursie?

Wszyscy, którzy chcą pokazać swój patriotyzm. Możesz dołączyć do naszej zabawy bez względu na to czy mieszkasz w Mielnie, w innym województwie, czy nawet kraju. Do zabawy zapraszamy dzieci, dorosłych oraz seniorów – nowoczesny patriotyzm łączy pokolenia! 

 Jak zgłosić swój udział

Na Wasze pracę czekamy do 2 maja do godz. 23:59. Wystarczy umieścić je na koncie social media (Instagram, Facebook lub TikTok) z hashtagiem #DzieńFlagiPoMieleńsku. Można zgłosić więcej niż jedną propozycję. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w niedzielę 3 maja – informacja o zwycięzcy pojawi się na profilu Gminy Mielno.

#ZostańWDomu i świętuj z nami #DzieńFlagiPoMieleńsku