EKOPRZEDSIĘBIORSTWO Sp. z o.o. oraz Centrum Kultury w Mielnie zapraszają na prawdziwie morski festyn Święto Wody. Uczcijmy koniec wakacji w morskim stylu! Moc wodnych atrakcji czeka na dorosłych i dzieci, a w programie m.in. wodne laboratorium, saturator z wodą prosto z mieleńskiego wodociągu, pokaz sztucznych ogni oraz muzyczne występy.
Uwagę młodszych uczestników zdobędzie STREGA ZABAW Klauna Tomiego, który będzie pilnować, aby dobra energia towarzyszyła każdemu. Morze baloników i baniek mydlanych zaleje plac przy Polo Markecie w Mielnie już 25 sierpnia o godz. 16:00. Na dzieci czeka także malowanie buziek w rozmaite, morskie wzory oraz zamki dmuchane.
Wszystkie łasuchy będą mogły płynnym krokiem udać się po watę cukrową, która przecież najlepiej smakuje w wakacje. ☺ Ponadto, na smakoszów czekają liczne kramy z jedzeniem, począwszy od zdrowej żywności, a skończywszy na apetycznych wypiekach. Dla koneserów piwa szczególną atrakcją będzie stoisko browarników.
Święto Wody z Ekoprzedsiębiorstwem w Mielnie to także występy wyjątkowych zespołów – Yaka Band oraz Leszcze i Miecznikowski.
Dla mieszkańców przewidziany jest konkurs za terminowe opłacanie faktur za wodę – do wygrania rowery ufundowane przez Ekoprzedsiębiorstwo.
Pamiętajcie – Ekoprzedsiębiorstwo w Mielnie to jakość w każdej kropli, a Święto Wody to wspaniała zabawa pod każdym względem!

Partnerem wydarzenia jest Lotto.

lotto