W Mielnie uwielbiamy łączyć wypoczynek z kulturą. Dlatego już 9 sierpnia na deptaku przy ul. Kościuszki ruszy wyjątkowa inicjatywa – LETNIA SCENA ARTYSTYCZNA DLA DOROSŁYCH.  Co się kryje za tą nazwą? Przede wszystkim muzyka, teatr i taniec oraz ogrom zabawy i duża dawka kultury!

Szerokie spektrum kulturalnych możliwości otworzy przed turystami (i nie tylko!) wydarzenie „Pod Gwiazdami, czyli Letnia Scena Artystyczna dla Dorosłych”, które odbędzie się w najbliższy czwartek (9.08) o godz. 18:00 w Mielnie. Czego tym razem możemy się spodziewać? Oczywiście, mnóstwa pozytywnej energii! Na ten dzień zaplanowane zostały różnorodne atrakcje artystyczne, m.in.: występy tajemniczych mimów (Glinoludy), uzdolnionych muzyków (Loop Trigger – koncert na wiolonczeli elektrycznej i Sasha – koncert na skrzypcach elektrycznych) i intrygujących tancerzy (Fire Dance Crew – taniec z ogniem). W programie również Flow Visual Show – Gatsby Show, czyli jedyny w swoim rodzaju pokaz ognia.

To nie koniec! Całość wydarzenia ukoronują występy aktorów. Teatralne oblicze sztuki będą promować dwie grupy – Mam Teatr (sztuka komediowa „Wiecznie Młodzi”) oraz Teatr Władcy Lalek (sztuka kabaretowo-komediowa „Vendetta ala Kobietta”).

Podsumowując – Mielno w najbliższym czasie czeka istny wybuch artystycznej energii, a tego wszystkiego będzie można doświadczyć całkowicie za darmo (WSTĘP WOLNY). Zapraszamy!

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY:

Kiedy? 9.08.2018, start godz. 18:00
Gdzie? Deptak przy ul. Kościuszki, Mielno

Wystąpią:
18:00 – 23:30 – Glinoludy – deptak
18:00 – 19:30 Loop Trigger – koncert na wiolonczeli elektrycznej – scena
19:50 – 21:05 Mam Teatr – sztuka komediowa „Wiecznie Młodzi” – scena
21:05 – 21:35 Sasha – koncert na skrzypcach elektrycznych – scena
21:30 – 21:45 Flow Visual Show – Gatsby Show – deptak
21:50 – 22:40 Teatr Władcy Lalek – sztuka kabaretowo-komediowa „Vendetta ala Kobietta” – scena
22:40 – 23:00 Fire Dance Crew – taniec z ogniem – deptak

Partnerem wydarzenia jest LOTTO.

lotto