Zaduszki Jazzowe – Ballady i Wspomnienia
W listopadowy wieczór, gdy wspomnienia stają się bliższe, a dźwięki niosą spokój i refleksję, zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert „Zaduszki Jazzowe – Ballady i Wspomnienia”.
Na jednej scenie spotkają się uczestnicy i instruktorzy trzech zaprzyjaźnionych ośrodków kultury – z Darłowa, Mielna i Gościna, by wspólnie stworzyć muzyczną przestrzeń pełną ciepła, emocji i nastrojowej zadumy.
W programie wieczoru zabrzmią najpiękniejsze ballady jazzowe, nostalgiczne piosenki oraz klasyczne tematy w nowych, autorskich aranżacjach.
To koncert, w którym jazz stanie się opowieścią – o ludziach, wspomnieniach i chwilach, które zostają w sercu na zawsze.
Nie zabraknie subtelnych improwizacji, głębokich brzmień trąbki, fortepianu i wokalu, a całość dopełni kameralny klimat jesiennego spotkania z muzyką duszy.
Zaduszki Jazzowe
- Poniedziałek, 3 listopada
- Godz. 17:00
- Świetlica w Gąskach, Gąski 6a
- Wstęp bezpłatny
