Czy wiesz, że ziemniak jest naszym niedocenionym produktem regionalnym? Wzięliśmy go na tapetę i w tym roku to właśnie KARTOFEL jest głównym bohaterem kulinarnych potyczek. Zapraszamy lokalnych gastronomów do wspólnej zabawy!

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Wystarczy, że masz swoje popisowe danie z ziemniakiem w karcie – zgłoś je do zabawy – od 15 lipca do 12 sierpnia turyści i mieszkańcy będą mogli oddawać głosy na dania zgłoszone do konkursu. Ty po prostu robisz swoje, a my zachęcamy przyjezdnych i lokalsów do odwiedzenia lokalu, zakupu i oceny konkursowego dania w lokalach, które są zgłoszone do zabawy.

Zasady konkursu:
Konkurs skierowany jest do lokali gastronomicznych na terenie Gminy Mielno i miasta Koszalin. Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie dania, w którym kluczową rolę odgrywa ziemniak. Może to być nowa potrawa albo taka, która już gości w Twojej karcie.

Co jest najważniejsze?
Ziemniak – pieczony, smażony, gotowany, opiekany – pełna dowolność – liczy się kreatywność i smak! W terminie od 15.07-12.08.2024r. danie musi być dostępne w karcie, tak aby klienci mieli okazję je spróbować i oddać głos na naszej stronie.

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA:
Zgłoś swoje danie do konkursu poprzez formularz i regulamin konkursu dostępny TUTAJ:

do 12.07.2024r. do godziny 15:00 w Informacji Turystycznej ul. B. Chrobrego 3B, lub do końca dnia drogą mailową na adres marketing@ckm.mielno.pl
Czas trwania głosowania: 15.07-12.08.2024r.
Ogłoszenie wyników: 17.08.2024r. podczas finału Kartoflady
Miejsce finału konkursu: deptak przy ul. Wojska Polskiego w Mielnie

Promocja konkursu:
Wszystkie zgłoszone lokale otrzymają od nas materiały promocyjne dotyczące konkursu i możliwości oddawania głosów! Plakaty, standy na stoliki oraz wlepki do menu. Będziemy również prowadzić działania online.

Nagrody:
Dla najlepszego obiektu gastronomicznego przewidziana jest nagroda – 300kg ziemniaków!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
Dołącz do nas i pokaż, co potrafisz wyczarować z prostego ziemniaka. Z przyjemnością oznaczymy Twój lokal i zaprosimy turystów do odwiedzenia go, by mogli zamówić dania konkursowe i oddać głos na faworyta. To jak? Gotowi na zabawę?