Centrum Kultury w Mielnie zostało patronem ogólnopolskiego konkursu „GRAM, WIĘC CZYTAM” na najlepszą GRĘ PUDEŁKOWĄ na bazie Uniwersum Dwuświata.

CEL

Głównym celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa wśród młodzieży poprzez powiązanie książki z grą planszową bądź karcianą. Dodatkowo aspiracją konkursu jest budowanie u młodzieży motywacji do rozwoju kreatywności, twórczości i przedsiębiorczości. Udział w konkursie daje młodym ludziom okazję do budowania umiejętności pracy w zespole oraz prowadzenia projektu według własnych koncepcji.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

W konkursie mogą brać udział zespoły od 2 do 5 osób w wieku od 10 do 24 lat. Każdy zespół musi mieć pełnoletniego Opiekuna, który potwierdza zgłoszenie zespołu, przesyłane do Organizatora. 
W konkursie mogą wziąć udział też zespoły składające się wyłącznie z osób pełnoletnich, ale startują wówczas w osobnej kategorii “Dorośli”. Zespół wyznacza wówczas jednego z członków na Opiekuna.

Termin nadsyłania zgłoszeń zespołów konkursowych to 30 czerwca 2021, a nadsyłania filmów prezentujących koncepcje do konkursu 30 sierpnia 2021.

Wszystkie szczegóły dostępne są TUTAJ. Zachęcamy do udziału. 🙂