Tegoroczna edycja Mieleńskiego Lata Artystycznego za nami, ale nie zwalniamy tempa i zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą pierwszej sekcji kulturalnej.

Wraz ze Studiem Tańca Pasja zapraszamy do udziału w zajęciach tanecznych. Grupy dopasowane są zarówno do młodzieży szkolnej, jak i do najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dzieci już od 4 roku życia mogą rozpocząć swoją przygodę pod okiem profesjonalistów, którzy wiedzą, jak wprowadzić w pasjonujący świat tańca. W ofercie zajęć znajdziecie taneczny mix, taniec towarzyski, nowoczesny oraz grupę dla cheerleaderek. Każda z nich to nieocenione korzyści!

Tanecznym krokiem do szczęścia
Podstawową jest oczywiście świetna zabawa oraz możliwość kontaktu z rówieśnikami. Godzina przeznaczona na tę formę aktywności wyzwala ogromną dawkę hormonów szczęścia, które pozytywnie wpływają na nasze funkcjonowanie. Dodatkowo obniża wytwarzanie hormonu stresu, więc może być świetną odskocznią przed ciężkim egzaminem. 🙂
Nieocenioną zaletą tańca jest również rozwój umiejętności pracy w grupie. W erze internetu coraz trudniej znaleźć nam sposób, by przekonać nasze pociechy do odłożenia komputerów oraz smartphone’ów na bok – nowe hobby na pewno nam to ułatwi!

Jednak taniec to nie tylko coś dla ducha, ale i coś dla ciała! W każdym rodzaju tańca ważna jest poprawna postawa, która – odpowiednio wyćwiczona – pozostaje nam nie tylko w czasie zajęć, ale i w codziennym życiu. Wzmacnia też mięśnie całego ciała, usprawnia wydolność oddechową oraz serce.

To oczywiście tylko część plusów – zapisz się na nasze zajęcia i przekonaj się na własne nogi, że jest ich o wiele więcej! 🙂

Lekcje odbywać się będą w Centrum Kultury w Mielnie przy ul. Chrobrego 45 we wtorki oraz czwartki między 16:00 a 20:00:
• mix taneczny – 2 razy po 45 minut – dzieci w wieku przedszkolnym 4-6 lat
• taniec nowoczesny wiek szkolny – 2 razy po 60 minut – wiek szkolny
• cheerleaderki – 2 razy po 50 minut – wiek szkolny, tylko dziewczęta
• taniec towarzyski – 2 razy po 50 minut – wiek szkolny

Koszt zajęć to 70 zł/msc dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz 80 zł/msc dla dzieci w wieku szkolnym.
Wszelkich informacji można uzyskać w Studio Tańca Pasja (tel. 509 22 97 98) oraz w Centrum Kultury w Mielnie (tel. 94 315 60 71).