Filmowcy szukają aktorów i statystów do filmu. Casting już w najbliższą sobotę w Centrum Kultury w Mielnie.

lato1

Twórcy filmu fabularnego „Ostatni Gwizdek” – Karol Lindholm oraz Martyna Jakimowska – poszukują dziewczyny w wieku 18-23 lat o delikatnej urodzie do zagrania drugoplanowej roli. Ważnym wymogiem jest konieczność posiadania prawa jazdy.

Casting rozpocznie się w sobotę 14 lipca o godz. 16:00 w budynku Centrum Kultury w Mielnie (ul. Bolesława Chrobrego 45) w pokoju nr 18 (na pierwszym piętrze).

Do zdjęć poszukiwani są również statyści:
– chłopcy w wieku 18-23 lat,
– umięśnieni mężczyzni (najlepiej trenujący sztuki walki) w wieku 18-28 lat,
– mężczyźni w wieku 40-50 lat,

oraz epizodyści do scen na plaży nudystów:
– kobieta o okrągłych kształtach w wieku min. 50 lat,
– szczupły mężczyzna w wieku min. 60 lat.

Zgłoszenia do ról epizodystów oraz statystów można wysyłać drogą elektroniczną na adres ostatnigwizdek.film@gmail.com

Zdjęcia będą realizowane w okolicach Mielna w terminie  24.07-30.07. Osoby biorące udział w zdjęciach do filmu otrzymają honorarium.


Martyna Jakimowska pochodzi z Warszawy, studiuje Philosophy of Being, Cognition and Value na Uniwersytecie Warszawskim i Realizację obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografię na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Laureatka srebrnej kijanki na międzynarodowym festiwalu autorów zdjęć filmowych Camerimage. Etiuda „Lato” reż. Karol Lindholm była pokazywana między innymi w Amercian Film Institute w Los Angeles i na wielu międzynarodowych festiwalach.

Karol Lindholm Urodzony w 1990 roku w Koszalinie. Studiował Filozofię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uczestnik kursu w European Film College w Danii. Aktualnie studiuje Realizację obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografię na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Współpracował reżysersko przy najnowszym filmie Andrzeja Jakimowskiego „Pewnego Razu w Listopadzie”. Jego najnowszy dokument „Wnętrze Lwa” miał premierę w konkursie na festiwalu „Młodzi i Film” w Koszalinie.

Producentem wykonawczym jest ZaiR, producent takich filmów jak „Sztuczki”, „Imagine”, „Zmruż Oczy” reż. Andrzej Jakimowski.