Mielno to wyjątkowo roztańczone i wesołe miasto – szczególnie podczas Zumba Maratonu, który już po raz szósty zamieni deptak przy ul. Kościuszki w parkiet taneczny wypełniony energetyzującymi rytmami. Za komediową część imprezy odpowiedzialny będzie Kabaret Nowaki, który doskonale dopełni wydarzenie swoją energią i humorem.

Zumba Summer Party to największy, nadmorski maraton zumby, na który co roku przybywają setki plażowiczów. Wśród nich znajdziemy zarówno zawodowców, jak i amatorów, którzy po raz pierwszy mają styczność z tym tańcem. Jedno jest pewne – zumba pozostaje na zawsze w nogach i sercach uczestników, którzy owładnięci jej niesamowitą energią jeszcze na długo wspominają gorące rytmy i egzotyczny klimat tego tańca. Dajmy się porwać zumbie już po raz szósty w najbliższą sobotę w Mielnie!

Podczas wakacji chcemy, aby dobry humor dopisywał nam nieustannie – zadba o to Kabaret Nowaki, który wystąpi w Mielnie już 22 lipca – zaraz po Zumba Summer Party. Młode, wybitnie energetyczne i zdolne trio zielonogórskich artystów rozbawi mieleńską publiczność do łez. Tematyką skeczy kabaretu są przede wszystkim problemy obyczajowe, które grupa przedstawia z charakterystyczną dla siebie ekspresją i humorem.

INFO W PIGUŁCE:
• ZUMBA SUMMER PARTY – 22.07, godz. 15:00, deptak przy ul. Kościuszki w Mielnie, IMPREZA BILETOWANA
• KABARET NOWAKI – 22.07, godz. 20:00, deptak przy ul. Kościuszki w Mielnie, WSTĘP BEZPŁATNY!