Na tle w formie ceglanej ściany w drewnianej ramie wsi plakat do przedstawienia Październikowa Noc

Zapraszamy na premierę spektaklu grupy teatralnej prowadzonej przez Michał Kosela działającej w Centrum Kultury w Mielnie.

Tragikomedia przygotowana przez zespół aktorski Centrum Kultury w Mielnie, pod okiem reżyserskim Michała Koseli, opowiada nam o pogubionych w meandrach życia kobietach, które rozwiązań swoich problemów szukają nie tam, gdzie powinny. Siedem osób, siedem historii zazębionych ze sobą, w których może pojawić się zarówno śmiech jak i wzruszenie. Wszystko to w oparach absurdu, elegancji, czasem melancholii, czasem wesołości, błyskotliwych żartów, a także…knajpianego klimatu. No właśnie. Rzecz dzieje się przy stole pełnym trunków – co jak pokazuje sztuka – w żaden sposób nie pomaga w życiu. Czy bohaterki odnajdą spokój pomimo to? Czy ich problemy zaszły tak daleko, że już nie ma odwrotu? Czy zorientują się, że brną w ślepą uliczkę i w porę zareagują? Zapraszamy Państwa na tę podróż ze sztuką, w której każdy znajdzie coś dla siebie!

Prowadzący grupę, reżyser: Michał Kosela
Występują: Maria Czyż, Monika Dobies, Bożena Eychaner, Urszula Jeger, Klaudia Mejszutowicz, Elżbieta Oczachowska, Grażyna Zakrzewska

Data: 28 czerwca
Godzina: 19:00
Miejsce: Centrum Promocji Rybactwa w Mielnie, ul. Lechitów 17a