Aktywna majówka tuż, tuż!

Centrum Kultury w Mielnie zaprasza wszystkich miłośników jazdy na rowerze, zarówno dorosłych jak i dzieci, na wspólną zabawę i aktywność na świeżym powietrzu podczas Rodzinnego Pikniku Rowerowego.

Udział w imprezie jest bezpłatny,
jednakże każdy uczestnik proszony jest o odebranie naklejki z Informacji Turystycznej, uprawniającej do korzystania z atrakcji podczas pikniku
m.in. zamków dmuchanych, kiełbaski z ogniska oraz napojów.

START: PARKING PRZY POLOMARKECIE UL. LECHITÓW W MIELNIE GODZ. 11:00.

ZGŁOSZENIA:
Zgłaszajcie swój udział w Informacji Turystycznej ul. Chrobrego 3B w Mielnie do dnia 03.05.2024 r. do godz. 11:00 – KONIECZNIE ODBIERZCIE NAKLEJKĘ UCZESTNIKA. W programie m.in. konkursy i zabawy dla dzieci, dmuchane zamki, pyszne kiełbaski z ogniska.

CO MUSISZ MIEĆ ZE SOBĄ:
Wszyscy rowerzyści powinni mieć sprawny sprzęt, nałożone kaski ochronne, a dzieci powinny być dodatkowo zabezpieczone ochraniaczami. Ważne jest też, aby wszyscy mieli ze sobą działające oświetlenie oraz kamizelki odblaskowe I KARTY ROWEROWE.

TRASA:
Ścieżką rowerową od ul. 1 Maja w Mielnie do Sarbinowa ul. Leśna 8 przy pomniku Morsika Sarbinka, gdzie czekać będzie na nas wspólny piknik.

schemat przejazdu z opisanymi punktami trasy

Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu na rowerach, w przyjaznej atmosferze i z dala od miejskiego zgiełku. Do zobaczenia na pikniku rowerowym!