🌊🎉 ZAPRASZAMY NA NIEZWYKŁE ŚWIĘTO WODY W MIELNIE! 🎉🌊

To już nasza kolejna tradycja! Od 2017 roku w Mielnie odbywa się niezapomniana impreza, która łączy mieszkańców i turystów. Święto Wody to wyjątkowe wydarzenie, które zamknie sezon turystyczny w Gminie Mielno. To okazja na niesamowitą zabawę i integrację naszej społeczności! To niezwykłe wydarzenie, które stanowi barwny finał sezonu turystycznego, zastępując tradycyjne dożynki gminne, wyraźnie wpisuje się w kalendarz najważniejszych gminnych wydarzeń. Na scenie zaprezentują się zespoły artystyczne oraz lokalne stowarzyszenia, które tworzą wyjątkową atmosferę tej imprezy.

Turniej mieszkańców – WYGRYWAMY RAZEM!
Święto wody to nie tylko taniec i śpiew! W turnieju mieszkańców rywalizują nasi bohaterowie: jednostki organizacyjne Urzędu Miasta takie jak: Mieleńskie Ośrodek Sportu i Rekreacji z Ratownikami WOPR, Ekoprzedsiębiorstwo, Centrum Kultury i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz stowarzyszenia i turyści. Dajemy z siebie wszystko, by wygrać serca publiczności i zdobyć tytuł Zwycięzcy Turnieju Mieleńskiego Święta Wody. To niesamowity sposób na wzmocnienie więzi społeczności.

50 lat Gminy Mielno – Wspólnie świętujemy!
Jubileusz 50-lecia gminy to wyjątkowa okazja do świętowania! W tym roku, inauguracją Święta Wody będzie odsłonięcie zrewitalizowanego pomnika naszego mieleńskiego jelenia. Ponadto w imprezie wezmą również udział przedstawicieli partnerskich gmin czyli: Gródka nad Dunajcem i Wieliszewa. Gminy te przygotują promocyjne stoiska z rękodziełem i smakami regionalnych dań.

Nowość: Mieleńskie Danie!
Burmistrz Mielna, Olga Roszak-Pezała, wraz z włodarzami sąsiednich gmin, zaprasza na kulinarne wyzwanie! ” „Mieleńskie Danie”, czyli wspólne gotowanie Burmistrz Mielna wraz z Włodarzami zaprzyjaźnionych gmin ” to uczta dla podniebienia i serca – rywalizacja kulinarnej elity w przyjacielskiej atmosferze.

Zabawa taneczna – MIG na scenie!
Pamiętny Sylwestra 2017, kiedy Mielno otrzymało prawa miejskie uświetniły znane zespoły muzyki disco. Teraz Zespół MIG powraca, by bawić się z Wami na Święcie Wody! Aby wspólnie z mieszkańcami celebrować ważny jubileusz gminy Mielno

Ekoprzedsiębiorstwo Sp. z o.o. – Nasz Partner!
To dzięki Ekoprzedsiębiorstwu Sp. z o.o. możemy cieszyć się tą wyjątkową imprezą! Promujemy zdrowy styl życia, propagując bezpośrednie spożywanie wody z sieci wodociągowej. Dlatego na imprezie nie zabraknie wody z saturatora. W programie imprezy zaplanowano także wiele innych atrakcji takich jak wybijanie jubileuszowej monety, zabawy fantowej w której do nagrodami głównymi będą ROWERY!!! Odbędzie się także konkurs na „Najlepsze mieleńskie wypieki” dla kół gospodyń wiejskich i nie tylko, kto piecze w gminie najlepsze ciasta!
Podczas imprezy na każdym stoisku będziemy zbierać datki do puszek na pomoc dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Filia w Koszalinie.

Nie możesz tego przegapić! Dołącz do nas na Święcie Wody w Mielnie! Razem tworzymy niezapomniane wspomnienia i wzmacniamy naszą lokalną wspólnotę. Czekamy na Ciebie!