Polskie wybrzeże nieodłącznie kojarzy się z pysznymi goframi. Stały się one synonimem wakacji w Mielnie. Właśnie dlatego organizujemy GOFERIADĘ 🧇 , czyli regionalne potyczki kulinarne, w czasie których wybierzemy najpyszniejszego gofra.

Impreza odbędzie się w samym sercu Mielna, dzięki czemu każdy będzie mógł wziąć w niej udział. ❤️

Podczas wydarzenia zostaną przeprowadzone 2 konkursy kulinarne:
🧇 konkurs na najlepszego mieleńskiego gofra dla regionalnych restauratorów
🧇 konkurs pn.: Wielkie Gotowanie Vipów (grillujemy znanych i lubianych) – zabawa w gotowanie wspólnej potrawy na dużej patelni dla osobowości ze świata polityki, biznesu i mediów.

Aby podnieść rangę wydarzenia do jury został zaproszony znany szef kuchni Pan Paweł Małecki – Mistrz Cukiernik Cukierni Sowa i Gospodarz Kuchni Lidla. Oprócz roli jurora w konkursie „gofrowym” a także zaangażowaniu w zabawę kulinarną ze znanymi, odbędzie się również gofrowe show kulinarnym z jego udziałem.

Przez cały czas trwania wydarzenia — również w godzinach wieczornych — regionalne produkty będą sprzedawane przez lokalnych przedsiębiorców, restauratorów i rękodzielników.

Wielkim finałem wydarzenia będzie wręczenie nagród na scenie głównej przez znanego szefa kuchni – Pawła Małeckiego, a także występ muzyczny Izabeli Trojanowskiej z zespołem! Wokalistki i aktorki znanej z utworu “Wszystko czego dziś chcę” oraz roli w serialu “Klan”. 🎤

HARMONOGRAM:
15:00 Start Imprezy
15:05 Sweet Show Paweł Małecki – Mistrz Cukiernik Cukierni Sowa i Gospodarz Kuchni Lidla
15:45 – 18:30 Konkurs na najlepszego gofra
18:45 – 20:30 Wielkie Gotownie Vipów
20:30 Część artystyczna

LOKALIZACJA: ul. Wojska Polskiego
TERMIN: 15.07 od godz. 15:00