Najbardziej kolorowa impreza już wkrótce zawita do Gminy Mielno!🌈

Widzimy się w poniższych terminach:
13.07 Eksplozja Kolorów w Unieściu
Lokalizacja: Unieście, wejście na plażę od ul. Morskiej
Godzina: 14:00-17:00

19.07 Festyn Pieczonej Gęsi + Eksplozja Kolorów
Lokalizacja: Gąski, stadion
Godzina: 15:00-19:00

27.07 Eksplozja Kolorów w Chłopach
Lokalizacja: Chłopy, plaża przy wejściu od ul. Portowej (w okolicy Molo)
Godzina: 14:00-17:00

01.08 Eksplozja Kolorów w Sarbinowie
Lokalizacja: Sarbinowo, wejście na plażę UM-43D okolice ul. Nadmorskiej (w google maps funkcjonuje nazewnictwo “zejście nr 7”)
Godzina: 19:00-22:00

Na Eksplozji Kolorów czekać na Was będzie wiele atrakcji! Wyrzuty kolorów co pół godziny! Wstęp na wydarzenia jest oczywiście bezpłatny.

CZYM JEST EKSPLOZJA KOLORÓW?
To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi®, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

DLA KOGO?
Dla KAŻDEGO! Na kolorowe imprezy chętnie przychodzą rodziny z dziećmi, młodsza i starsza młodzież, a także dorośli. Wszyscy bawią się u nas doskonale!

BILETY
Wstęp wolny! Pamiętajcie, na imprezy organizowane przez nas zawsze możecie wejść za free. Zabierzcie swoich znajomych i bawcie się razem z nami.

KOLORY HOLI
Na wydarzeniu zapewniamy dostęp do 11 różnych Kolorów Holi®. Wśród kolorów:

  • żółty 💛
  • pomarańczowy 🧡
  • czerwony ❤️
  • zielony 💚
  • niebieski 💙
  • fioletowy 💜
    i wiele innych!

Kolory Holi® to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów innych niż Kolory Holi®. Nasze kolory łatwo zmywają się ze skóry i ubrań. Kolory Holi® będą dostępne do zakupienia na wydarzeniu!