6 listopada w Mielnie odbędzie się „Mroźna Studniówka” czyli inauguracja sezonu morsowania. Wspólna i pierwsza oficjalna w tym sezonie kąpiel rozpocznie się o godz. 11:00 na plaży w Mielnie (wejście od ul. Wojska Polskiego). W wydarzeniu wezmą udział morsy z lokalnych klubów.

W programie studniówki znajdą się morsowe potyczki oraz wspólna rozgrzewka przed kąpielą, by każdy był gotowy do pierwszego w tym sezonie wejścia do Bałtyku. Nie może też zabraknąć odtańczenia tradycyjnego poloneza. Zwieńczeniem imprezy będzie wspólna kąpiel w Bałtyku o godz. 12:00.

Udział w „Studniówce” jest znakomitą okazją do rozpoczęcia swojej przygody z morsowaniem, a przede wszystkim sposobnością do wspólnego świętowania oficjalnego otwarcia sezonu na lodowate kąpiele. Dobra zabawa i moc przeżyć gwarantowane. Organizatorzy do morsowania zapraszają nie tylko starych wyjadaczy, ale i osoby, które nigdy nie próbowały tej aktywności. Bo gdzie zacząć swoją przygodę z zimnymi kąpielami, jak nie w światowej stolicy morsowania?

Urodzinowy 20 Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie odbędzie się tradycyjnie w drugi weekend lutego od 9 do 12 lutego 2023 r. Po wszystkie informacje zapraszamy na stronę www.zlotmorsow.mielno.pl oraz stronę na facebooku www.fb.com/ZlotMorsowMielno.