BILETY W CENIE 30 ZŁOTY DO KUPIENIA NA: KupBilecik.pl oraz w Centrum Kultury i punkcie Informacji Turystycznej w Mielnie 

22.07 o godzinie 19:00 w PRZYSTAŃ.KULTURA przy ul. Bolesława Chrobrego 38 wystąpi BRYSKA! Jest to młoda, polska artystka grająca muzykę pop, która szturmem podbija polskie listy przebojów. Jej hity „lato” oraz „odbicie” spotkały się z ciepłym przyjęciem publiczności, dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić artystkę do PRZYSTAŃ.KULTURA 

 Bryska zadebiutowała w kwietniu 2021 roku singlem „naiwna” i od tamtego momentu regularnie wydaje mnóstwo nowych utworów: zarówno jako oficjalne single jak i taneczne remiksy. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że wkrótce będą nucić je wszyscy. 

Do tej pory ma w swoim dorobku dwa krążki: winylowy minialbum „jestem bryska” oraz debiutancką płytę długogrającą „moja ciemność”, która ukazała się w kwietniu tego roku. 

Popularność przyniosły jej takie hity jak „lato (pocałuj mnie”), „odbicie” i „mam kogoś lepszego”. 

Sporym echem, zwłaszcza za granicą, odbił się też jej anglojęzyczny utwór „You Were In Love”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do głośnego filmu „365 dni: Ten dzień” na podstawie powieści erotycznej autorstwa Blanki Lipińskiej.

O niej jest już głośno, a będzie jeszcze głośniej! Nie możesz tego przegapić! 

Jako support wystąpią Pan B. Jest to kwartet z Olsztyna grający alternatywny rock. Zespół zadebiutował koncertem na olsztyńskiej scenie w październiku 2021 roku. W grudniu 2021 zespół zarejestrował debiutancki materiał w formie live session w studiu Radia UWM Fm. Piosenka „Idą po mnie” wraz z video udostępniona została w serwisie YouTube oraz zajęła pierwsze miejsce na liście przebojów Radia UWM Fm.