Już w te wakacje w Mielnie odbędzie się kolejna edycja muzycznego wydarzenia HIPPIEZA Mielno Festival 2022. Mielno zamieni się w miasto festiwalowe z różnorodną muzyką, pozytywną atmosferą i szczęśliwymi ludźmi. Festiwal odbędzie się 4 do 6 sierpnia 2022 roku. W czwartek na uczestników czekać będzie Before Party z Kubą Karasiem, a od piątku rozpoczną się koncerty.

W pierwszy dzień na scenie wystąpią: SZYMI SZYMS, IGO, MERY SPOLSKY, SIDNEY POLAK, RALPH KAMINSKI, PRO8L3M.

W sobotę zagrają natomiast: BOKKA, VELLOW, FISZ EMADE
TWORZYWO, NOSOWSKA, TYMEK, KAYAH.

W piątek i w sobotę planowane jest też afterparty w stylu SILENT DISCO z Flirtini, Zeppy Zepem, Młodym Klaksonem i innymi. Główna lokalizacja festiwalu to Stadion Miejski Saturn w Mielnie, który sąsiaduje z plażą.

Dodatkowo w całym Mielnie pojawi się kilka stref festiwalowych z dodatkowymi atrakcjami w tym m.in. strefa gastro, targi vintage, zajęcia z jogi i medytacji, masaż dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele innych. Inspiracją do stworzenia tego eventu był pierwszy Zlot Polskich Hippisów, który odbył się 20 lipca 1968 roku w Mielnie.

Tego gorącego lata w Mielnie miał miejsce nieformalny pierwszy wielki zlot polskich hippisów – młodych ludzi wyznających idee wolnościowe i pacyfistyczne. Wśród przybyłych do Mielna hippisów znalazła się między innymi 17-letnia Olga Ostrowska. Właśnie tu przybrała pseudonim Kora, a kilka lat później zdobyła sławę jako wokalistka zespołu Maanam.

Jedno jest pewne — HIPPIEZA to najgorętsze wydarzenie tych wakacji w zachodniopomorskim. Zeszłoroczna edycja skradła serca festiwalowych koneserów, a w tym roku będzie jeszcze lepiej. Są już dostępne bilety w kilku wariantach. Między innymi jednodniowe oraz karnety na wszystkie dni festiwalu.

Dodatkowo w sprzedaży są bilety COMFORT PASS zawierające dedykowany punkt wymiany opasek, wejście bez kolejki, bar bottle service oraz food corner w cenie 799 PLN. To festiwalowe ALL INCLUSIVE.

Bilety na HIPPIEZA Mielno Festival można kupić już na KupBilecik.pl.