Wyjątkowy, bo podwójny Zlot Morsów w Mielnie odbędzie się 10-13.02.2022 r. W ramach tegorocznej edycji największego zimowego wydarzenia nad Bałtykiem odbędą się aż dwie Wielkie Kąpiele – jedna w sobotę, a druga w niedzielę. Tradycyjnie o godz. 12:00 do mroźnego morza wejdą morsy z całego świata.

Rejestracja na Zlot rozpocznie się 24 listopada, a uczestnicy będą mogli wybrać jeden z kilku dostępnych pakietów. Tych, którzy chcą wziąć udział jedynie w kulminacyjnych punktach programu, czyli wejściu do morza, zainteresuje na pewno TYLKO KĄPIEL. Dla największych fanów mroźnych atrakcji przygotowaliśmy natomiast pakiet CAŁY ZLOT. Obejmuje on aż 4 dni świetnej zabawy. Szczegółowy program wydarzenia zostanie udostępniony niebawem. Potwierdzamy jednak, że będzie się działo jeszcze więcej niż do tej pory! W planie wydarzeń nie zabraknie znanych już punktów takich jak Pałac Ślubów, Turniej Mrozoodpornych oraz Morsowej Stefy Chillout (balie i sauny przy plaży). Mamy też w zanadrzu kilka nowości…

Niewiadomą jest natomiast Wielki Bal Morsów. To jedna z ulubionych części Zlotu każdego uczestnika, jednak ze względu na obostrzenia wstrzymujemy się z informacją o imprezie. Zostanie ona podana na przełomie 2021/22 roku na podstawie danych o liczbie zakażonych. Wtedy też będzie można zakupić wejściówki na Wielki Bal lub dokonać dopłaty do kupionego wcześniej pakietu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyśmy mogli się dobrze bawić!

W tym roku z powodów niezależnych od nas nie odbędzie się Bal w Krokusie. Za utrudniania przepraszamy! 

Temat tegorocznego Zlotu zostanie ujawniony na początku listopada. Zaraz po tym zaczną pojawiać się informacje o programie Zlotu.

Tymczasem do mroźnego zobaczenia!
Ekipa MZM