Zachęcamy do udziału w 4 Rajdzie Koguta – tym razem w trochę innej formie niż zawsze, ale z otwartym sercem dla chorych i potrzebujących dzieci.

Rajd jest organizowany z zachowaniem wszelkich środków ostrożności związanych z zagrożeniem epidemiologicznym. TRASA: Oława – Leszno – Poznań – Szczecinek – Koszalin – Mielno

START: 11.06.2020 (Boże Ciało) w godz. 12-15 pod Studiem Reklamy Wena w Oławie. Każdy pojazd będzie startował o określonej godzinie między 12 a 15. Dzień wcześniej na maila otrzymacie Państwo konkretną godzinę startu. O kolejności startu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku ekip, które chcą wystartować razem muszą w jednym czasie wysłać maila ze zgłoszeniem. Start będzie odbywał się w systemie drive thru bez wychodzenia z aut. Na starcie każdy Uczestnik musi posiadać maseczkę ochronną.

META: 13.06.2020 w Mielnie. W godzinach od 15:00 do 20:00 znajdziecie uczestników na plaży w Mielnie (główne wejście na plaże), gdzie zostaną rozdane pamiątkowe dyplomy i statuetki dla każdej ekipy Rajdu.

REJESTRACJA: szczegóły dotyczące rejestracji można znaleźć na stronie organizatora.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rajdzie! Środki zebrane z waszego wpisowego trafi w 100% do lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego.
Wspólnie możemy zrobić dużo i wywołać uśmiech na twarzach wielu dzieciaczków.

Śledźcie fanpage rajdu i podzielcie się wiadomością z innymi.