ZGŁOŚ SWÓJ OBIEKT NOCLEGOWY, A WSPÓLNIE OBUDZIMY MIELNO Z ZIMOWEGO SNU!

Jak co roku udostępniamy oferty noclegowe dla uczestników. Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie na oficjalnej stronie wydarzenia (www.zlotmorsow.mielno.pl). Przypominamy, że w poprzedniej edycji Zlotu gościliśmy w Mielnie niemal 3 500 Morsów i Foczek, więc warto przesłać nam swoją reklamę – wspólnie obudzimy nasze miasto z zimowego snu!

Tegoroczny Zlot odbędzie się w terminie 8-10.02.2019 r., jednak w ofertach prosimy uwzględnić, że pierwsi goście pojawiają się kilka dni przed imprezą, aby w pełni skorzystać z uroków zimnych kąpieli. Z informacji, które otrzymujemy od kwaterodawców, Morsy korzystają zarówno z hoteli, jak i z mniejszych pensjonatów i ośrodków. Oferty, zawierające nazwę obiektu, dane kontaktowe oraz ceny i udogodnienia dostępne w obiekcie, można przesłać na adres biuro@zlotmorsow.mielno.pl. W ciągu kilku dni pojawią się one na stronie internetowej (oczywiście bezpłatnie). W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o wiadomość e-mail.

Przykładowa oferta:

“1. Hotel Kultura
ul. Bolesława Chrobrego 45
Mielno, 76-032
Tel.: 94 315 60 71
e-mail: kontakt@ckm.mielno.pl

Hotel Kultura zaprasza Morsy i Foczki do skorzystania z gościnności swoich gospodarzy! Na hasło “Morsy 2019″ specjalna cena za 2-osobowy pokój – jedynie 150 zł/doba. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, balkon, telewizor LCD 32” oraz dostęp do WiFi. Możliwość dopłaty za śniadania w formie bufetu szwedzkiego w cenie 15 zł/os. Dla gości, którzy zostaną z nami minimum 2 doby hotelowe, możliwość późnego wymeldowania po niedzielnej kąpieli (maks. o godz. 14:00, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie).”