Przed nami kolejna edycja KARAOKE SUPER STAR! Gmina Mielno zaprasza do konkursu wszystkie osoby pełnoletnie, które chcą pokazać, że śpiewać każdy może. Pochwal się talentem i przetrzyj sobie szlak na drodze do muzycznej sławy. Już w dniach 15 – 17 sierpnia odbędą się eliminacje do festiwalu, a ich zwieńczeniem będzie wielki koncert finałowy. Na koniec wystąpią jurorzy festiwalu, czyli Zespół Video.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wziąć udział w eliminacjach, które odbędą się na terenie gminy Mielno, zgodnie z harmonogramem:
Środa 15.08.2018 19:00
Łazy – „Chatka Zagratka”, ul. Leśna 2,
Unieście – „Pod wydmą”, ul. Wydmowa 2,
Sarbinowo – Bar „Oaza”, ul. Nadmorska 64,

Czwartek 16.08.2018 19:00

Chłopy – „Astoria”, ul. Kapitańska 43,
Gąski – przy Latarni Morskiej (w razie deszczu – „Chata Latarnika”, ul. Nadbrzeżna),
Mielno – „Czym chata bogata”, ul. Chrobrego 26B,

Piątek 17.08.2018 19:00
Mielenko – „U Doroty”, ul. Lipowa 54.

W każdym klubie wyłonionych zostanie maksymalnie 3 zwycięzców, którzy przejdą do półfinału. Półfinaliści wezmą udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych odbywających się w dniach 16 – 18 sierpnia w Teatrze Variete Muza w Koszalinie. Warsztaty będą obejmować zajęcia z korekcji wokalnej, pracę z mikrofonem, ogólny wyraz artystyczny i współpracę z chórkiem, a także sceniczną metamorfozę pod okiem stylisty. Półfinaliści będą mogli wybrać dwa utwory z listy dostarczonej przez Organizatora, które zaprezentują w czasie wielkiego koncertu finałowego już 18 sierpnia na deptaku przy ul. Kościuszki w Mielnie. Najlepsza trójka będzie miała okazję powalczyć o wspaniałe nagrody:
1 miejsce – 3000 zł!
2 miejsce – 2000 zł
3 miejsce – 1000 zł
Wszyscy finaliści zostaną obdarowani również pobytami w najlepszych mieleńskich hotelach
i upominkami od partnerów wydarzenia.

Centrum kultury w Mielnie oraz Teatr Variete Muza w Koszalinie serdecznie zapraszają!

REGULAMIN KONKURSU [PDF]

LISTA PIOSENEK ANGIELSKICH

LISTA PIOSENEK POLSKICH