Za oknem coraz chłodniej, a poranne przymrozki pojawią się coraz częściej. Oznacza to, że zbliża się – dla wielu ulubiony – okres świąteczny, który zachwyca swoją niezwykłą atmosferą.
Jednym z jej nieodłącznych elementów są piękne ozdoby. W zeszłym roku wspólnie ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Wsi i Mieszkańców Mielenka „Słoneczne Mielenko” zachęcaliśmy Was do samodzielnego ich wykonania, a w związku z Waszymi pozytywnymi komentarzami na temat warsztatów, postanowiliśmy spotkać się i stworzyć coś kreatywnego również w tym roku! Tym razem nauczymy się filcowania na sucho pod okiem dekoratorki Anetty Kolanek.
Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych i odbędą się w przyszłą środę (15.11.2017 r.) o godz. 18:30 w Centrum Kultury w Mielnie. W związku z dużym zainteresowaniem zajęciami artystycznymi obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 94 315 60 71. Prosimy się śpieszyć – ilość miejsc ograniczona!

Gwarantujemy, że własnoręczne tworzenie zwiewnych aniołów dostarczy Wam wiele frajdy, a efekty Waszej pracy zrobią wrażenie na rodzinie i znajomych. 🙂