Już 15 lipca będzie okazja do zapoznania się z teatralnym obliczem Sarbinowa – w miasteczku zagości Teatr Pijana Sypialnia ze swoim wyjątkowym spektaklem muzycznym Wodewil Warszawski. Tego samego dnia, kilka godzin wcześniej będzie miało miejsce niezwykle kolorowe wydarzenie – Holi Festival Poland. Sarbinowem zawładną wszystkie barwy tęczy – zapraszamy do wzięcia udziału w tej niesamowitej zabawie.

TEATR NA LEŻAKACH? Tylko z Pijaną Sypialnią!
Wodewil Warszawski to niezwykła propozycja dla wszystkich fanów teatru i nie tylko – w tym roztańczonym i rozśpiewanym widowisku w stylu retro każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz zachwyt potwierdza opinia miesięcznika „Teatr” – krytycy teatralni ocenili ten spektakl muzyczny jako jeden z najlepszych w kraju! Wodewil Warszawski czaruje swoim przedwojennym klimatem, wyjątkowymi piosenkami i muzyką graną na żywo. Aktorzy dadzą również popis swoich umiejętności tanecznych – polki i walczyki finalnie porwą całą publiczność – zapraszamy do wspólnej zabawy! Spektakl odbędzie się 15 lipca w Sarbinowie oraz 16 lipca w Łazach(szczegółowe informacje poniżej).

…WIĘC CHODŹ, POMALUJ MÓJ ŚWIAT…
Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja robiącej furorę na całym świecie imprezy kolorów z proszkami holi. 15 lipca w Sarbinowie Uczestnicy Festiwalu będą „bombardować” się proszkami holi. Nie ma się czego obawiać, ponieważ same proszki to nic innego jak składniki spożywcze, w pełni bezpieczne dla człowieka(można bez problemu zmyć je z ciała i odzieży). Ta niezwykle barwna impreza wywoła uśmiech na niejednej twarzy. Na zakończenie imprezy wystąpi wspomniany już wcześniej Teatr Pijana Sypialnia – nie ma mowy o nudzie!

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy! Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny. Szczegółowe informacje:
Teatr Pijana Sypialnia, spektakl muzyczny Wodewil Warszawski
15 lipca – Sarbinowo, boisko przy Szkole, godz. 20:00
16 lipca – Łazy, scena pod namiotem, teren OW Fala 1, godz. 20:00
Holi Festival Poland – Festiwal Kolorów
15 lipca – Sarbinowo, boisko przy Szkole, godz. 14:00