Odwiedzając Mielno, warto także pamiętać o innych miejscowościach, które znajdują się na terenie naszej gminy. Jedną z nich jest Sarbinowo – urokliwe, nadmorskie miasteczko.

W tegoroczne wakacje Samorządowe Centrum Kultury w Sarbinowie ma do zaoferowania szeroką gamę imprez kulturalnych oraz ciekawych atrakcji, zarówno dla turystów, jak i dla mieszkańców Gminy Mielno. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wśród bogatej oferty imprez, warsztatów i zabaw, znajdziemy m.in. bezpłatne zajęcia z aeroboksu, które poprowadzi Mariusz Koperski – tancerz, instruktor, choreograf, licencjonowany instruktor Zumba Fitness i Zumba Toning. Jest założycielem Studia Tańca Salsalegre w Koszalinie. Posiada liczne osiągnięcia, m. in. mistrzostwo Polski w Bachata Pary, mistrzostwo Europy i Świata w Latin Show, 9 miejsce w mistrzostwach świata w Bachata Pary oraz 11 miejsce w mistrzostwach świata Merengue Pary. Zajęcia aeroboksu odbywać się będą w każdą sobotę do 12 sierpnia.

Ponadto, w każdy wtorek między godz. 18 a 20 będzie można obejrzeć ciekawe filmy w ramach Kina Letniego – wyjątkowa atmosfera gwarantowana. Warto wspomnieć także o występach zespołów lokalnych – miejscowi artyści będą bawili się razem z publicznością aż do 24 sierpnia! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z repertuarem imprez, który jest dostępny w załączniku poniżej.
Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Sarbinowa oraz do wzięcia udziału w zaplanowanych atrakcjach!

Kalendarz dostępny tutaj: kalendarz Sarbinowo 2017