Lokalna Organizacja Turystyczna EKOWSPÓLNOTA oraz Centrum Kultury w Mielnie zapraszają na wyjątkowy Festyn Rodzinny NGO!

Wraz z nadejściem pięknej pogody, w naszej gminie pojawiają się plenerowe imprezy Mieleńskiego Lata Artystycznego. Pierwszą w tym roku, która powoli wprowadzi nas w wakacyjny klimat, jest Rodzinny Festyn NGO. Wydarzenie jest wspólnym przedsięwzięciem gminnych stowarzyszeń, zespołów ludowych oraz szkół, które specjalnie na tę okazję przygotowały unikalny program artystyczny.

Na scenie na placu rekreacyjnym przy ul. Żeromskiego w Mielnie wystąpią zespoły ludowe, które zaprezentują klasyki muzyki folkowej. Talentem muzycznym popiszą się również artyści z Zespołu Szkół w Mielnie oraz orkiestra dęta ze Szkoły Podstawowej w Sarbinowie. Występy muzyków będą przeplatane przedstawieniami Klauna Tomiego oraz animacjami dla dzieci. Na tych, którzy wytrwają najdłużej, czeka zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu NON STOP. Bawimy się do późnego wieczora!

26.05 (piątek) od godz. 16:00 – Plac rekreacyjny przy ul. Żeromskiego w Mielnie.

PlakatFestyn

Impreza dofinansowana ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Gminy Mielno.

2015_logo_FIO_v1