Znani polscy muzycy: Michał Szczęsny oraz Marta Maksimiuk wystąpią już sobotę 16 lipca w Mielnie! Koncert towarzyszyć będzie „Plaży Semilac” – jednemu z serii imprez organizowanych na wybrzeżu. Już niebawem na mieleńskiej plaży powstanie letni świat aktywnej rozrywki, kolorów i piękna. Na gości „Plaży” czekać będą także: indywidualne konsultacje z ekspertkami Semilac, pokazy akrobatyczne Rafała Jonkisza oraz treningi prowadzone przez Rafała Maślaka oraz Jakuba Kucnera.

Główną atrakcją „Plaży” będzie koncert największych polskich gwiazd. Na scenie wystąpią: Marta Maksimiuk – uczestniczka III edycji “The Voice of Poland” oraz gitarzysta Michał Szczęsny.
O przyjemne brzmienia w trakcie zabaw zadba Aleksander Maślak – jeden najbardziej pozytywnych polskich dj-ów. Do ćwiczeń zachęcać będzie Mister Polski Rafał Maślak, który udowodni, że fitness na plaży może być świetną rozrywką. Dla aktywnych przygotowano strefę gier (tor skimboardowy, twister, bramkę celnościową) oraz turnieje piłki siatkowej. Zasłużony odpoczynek będzie można znaleźć w strefie chillout. Tam każdy odnajdzie schronienie przed słońcem i upałem, a także spróbuje orzeźwiających napojów serwowanych w beach barze.
„Plaża Semilac” to także miejsce spotkań w ekspertami. W Mielnie w strefie eksperta pojawi się blogerka i wizażystka Joanna Ferdynus-Gołuszko, znana w Internecie jako „Maxineczka”, która udzieli wskazówek dotyczących makijażu. Na stoisko ekspertek marki Semilac można udać się po najnowsze trendy oraz porady związane z manicure.

Mielno, po lewej stronie od zejścia głównego Promenady Nadmorskiej, 15.07-17.07