Centrum Kultury w Mielnie zaprasza dzieci i młodzież ale także rodziców do zapoznania się oraz skorzystania z bogatej oferty zajęć i warsztatów:

SEKCJA TANECZNA
Wraz ze Studiem Tańca Pasja zapraszamy do udziału w zajęciach tanecznych. Grupy dopasowane są zarówno do młodzieży szkolnej, jak i do najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dzieci już od 4 roku życia mogą rozpocząć swoją przygodę pod okiem profesjonalistów, którzy wiedzą, jak wprowadzić w pasjonujący świat tańca. W ofercie zajęć znajdziecie taneczny mix, taniec towarzyski, nowoczesny oraz grupę dla cheerleaderek. Szczegóły tutaj.

SEKCJA WOKALNA
Zajęcia prowadzi Lena Charkiewicz – pedagog wokalna, nauczyciel gry na fortepianie.
Zapraszamy młodzież w wieku 8-15 lat. Śpiewamy najnowsze przeboje w świetnych aranżacjach. Na każdych zajęciach profesjonalnie rozśpiewasz się, popracujesz nad prawidłową emisją głosu i dykcją. Będziesz śpiewał w zespole na głosy. Z nami poznasz różne techniki wokalne przydatne we wszystkich rodzajach muzyki. Możesz tez zostać solistką/solistą w zespole. Rozwiniesz swój talent wokalny. Poznasz śpiewającą młodzież.

SEKCJA NAUKI GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH
Zajęcia prowadzi Lena Charkiewicz – pedagog wokalna, nauczyciel gry na fortepianie.
Bezstresowe zajęcia gry na instrumentach klawiszowych. Zapraszamy wszystkich uzdolnionych muzycznie. Będziemy rozwijać indywidualne umiejętności, nauczysz się teorii muzyki i zagrasz to co lubisz! Zajęcia indywidualne 30 minutowe raz w tygodniu.

SEKCJA TEATRALNA
Zajęcia prowadzi Marcin Borchardt – aktor Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie,
reżyser spektakli teatralnych, pedagog.
Wszechstronne zajęcia teatralne rozwiną twoją wyobraźnię i osobowość. Będziemy wspólnie realizować przedstawienia teatralne i wystawiać je w plenerze i na scenie. Tutaj będą warunki do ćwiczeń z dykcji, interpretacji tekstu i autoprezentacji oraz doskonalenia pewności siebie. Warsztaty teatralne to świetna zabawa i możliwość spotkania wspaniałych osób. Zapraszamy do świata nieograniczonych możliwości.

SEKCJA FORM UŻYTKOWYCH
Zajęcia prowadzi Aleksandra Kolanek -licencjatka wzornictwa i komunikacji wizualnej.
Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-11 lat. W tej pracowni będziemy prężnie rozwijać swoją kreatywność, zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną. Będziecie mieli okazję poznać różne techniki rękodzielnicze oraz na nowo odkryć właściwości i możliwości różnych materiałów plastycznych. Będziemy projektować biżuterię i zabawki, grafiki i publikacje, a także stworzymy dekoracje i elementy scenografii. Na tych warsztatach nieraz powstanie „coś” z „niczego”. Nie wierzysz? Przyjdź i zobacz! Zapraszamy do niezwykłej zabawy z plastyką.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Centrum Kultury w Mielnie. Nasi pracownicy udzielą wyczerpujących informacji na temat zajęć.
Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod nr 94 315 60 71 i 94 314 91 41.

Regulamin zajęć pozalekcyjnych w Centrum Kultury w Mielnie
Formularz zgłoszeniowy