Wakacje to niezwykły czas, w którym przeżywamy wspaniałe i niezapomniane chwile, dlatego razem z Młodzieżową Radą Gminy Mielno mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie literacko-fotograficznym “Moje wspomnienia z wakacji”.

Tematyką konkursu są wspomnienia z wakacji opisane w formie kartki z pamiętnika oraz maksymalnie 3 fotografie, ukazujące ten wyjątkowy czas. W zabawie mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 18 roku życia, zamieszkała na terenie Gminy Mielno.

Krótki tekst powinien dotyczyć przeżytych przygód, niezapomnianych wycieczek lub spotkań ze znanymi osobami (np. Cleo podczas koncertu w Mielnie). Wymagania edytorskie dot. kartki z pamiętnika oraz warunki przesłania fotografii zostały szczegółowo opisane w Regulaminie konkursu (dostępny w załączniku poniżej).

Do wygrania przewidziane są niezwykłe nagrody, m.in. power banki, fidget spinnery i wiele innych, wartościowych upominków!
Zgłoszenie do konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formie elektronicznej oraz zdjęć w formacie JPG na adres e-mail konkurs@ckm.mielno.pl.

Uroczysta prezentacja wyróżnionych prac oraz wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi podczas imprezy Święto Wody – festynu, który odbędzie się na koniec lata, 26 sierpnia 2017 roku na placu przy Polo Markecie w Mielnie. Zdjęcia będą następnie prezentowane na stronach internetowych Centrum Kultury w Mielnie.

UWAGA: KONKURS ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 30.09. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

Szczegółowe informacje:
REGULAMIN KONKURSU LITERACKO-FOTOGRAFICZNEGO –