W tym roku Informacja Turystyczna w Mielnie ma dla Was wyjątkową niespodziankę! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w jednodniowych wycieczkach m.in. do Kołobrzegu czy Dobrzycy. W ofercie jest także spływ kajakowy urokliwą rzeczką Polnicą. Warto skorzystać z propozycji wycieczek, ponieważ mogą one stanowić ciekawe urozmaicenie dla pobytu nad morzem ☺ Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami poniżej.

Klimatyczny Kołobrzeg
Kołobrzeg jest największym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. Do odwiedzenia miasta zachęcają liczne zabytki, m.in. gotycka Bazylika Mariacka czy neogotycki Ratusz. Atrakcją turystyczną jest również Latarnia Morska oraz promenada.
Koszt biletu: 55 zł, każda środa w lipcu i sierpniu.

Spływ rzeczką Polnicą
Spływ trwa 3-4 godziny. Rzeczka jest czysta i nie należy do trudnych – płynąć nią mogą osoby siedzące pierwszy raz w kajaku. Podczas spływu można obserwować ptaki wodne, pływające zaskrońce, przeróżne, niespotykane nigdzie indziej owady, a przy dobrej przejrzystości wody duże ławice ryb.
Koszt biletu: 55 zł, każdy czwartek w lipcu i sierpniu.

Ogrody Hortulus
Do zwiedzania dostępnych jest 28 ogrodów tematycznych takich jak: japoński, francuski, śródziemnomorski; związane ze środowiskiem: ogród kamienny, skalny i wodny, czy ogrody zmysły powonienia. Turyści mogą również zwiedzić labirynt, grotę, jaskinię, a całość ogrodów podziwiać z platformy widokowej.
Koszt biletu: 65 zł, każdy piątek w lipcu i sierpniu.

REZERWACJA W PUNKCIE INFORMACJI TURYSTYCZNEJ PRZY UL. LECHITÓW 25 W MIELNIE ORAZ POD NUMEREM TELEFONU 94 318 99 55
W cenie wycieczki przejazd oraz zwiedzanie z przewodnikiem/ spływ z instruktorem. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy w przypadku nie zebrania wymaganej liczby osób (20 osób).

WycieczkiPoprawkiOstateczneA5NeTTt